Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Next Big Impact on its way...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Next Big Impact on its way... Left_bar_bleue3/5Next Big Impact on its way... Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Next Big Impact on its way... Left_bar_bleue7/10Next Big Impact on its way... Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Next Big Impact on its way... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Next Big Impact on its way...   Next Big Impact on its way... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 10:18 am

Χαρη σε ενα λαθακι, το επτασφραγιστο μυστικο της Blizzard διερευσε και χωρις να μπορει να το κρυψει και η ιδια πια.. το ανακοινωσε επισημα.. το επομενο παιχνιδι της θα ειναι το Diablo 3! Για περισσοτερα κοιταξτε εδω. Εγω δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστικα καθως δεν εχω ασχωληθει με τη σειρα αλλα ειμαι βεβαιως οτι καποιοι απο εδω μεγαλωσαν με το εν λογο παιχνιδι οποτε και παραθετω τα ευχαριστα νεα για αυτους! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amelthrach
Lakon
Lakon
Amelthrach


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Σκοτία

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Next Big Impact on its way... Left_bar_bleue1/1Next Big Impact on its way... Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Next Big Impact on its way... Left_bar_bleue10/10Next Big Impact on its way... Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Next Big Impact on its way... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Next Big Impact on its way...   Next Big Impact on its way... Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 06, 2008 12:39 pm

Εμένα πάντως μου έφτιαξε την μέρα η Blizzard με την ανακοίνωση του diablo 3. Δε θα ξεχάσω τα δυο χρόνια που ξόδεψα παίζοντας μόνο Diablo II.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
korgull_x
Lakon
Lakon
korgull_x


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2008
Ηλικία : 46

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Next Big Impact on its way... Left_bar_bleue50/100Next Big Impact on its way... Empty_bar_bleue  (50/100)
Γαματοσύνη:
Next Big Impact on its way... Left_bar_bleue20/100Next Big Impact on its way... Empty_bar_bleue  (20/100)
Μεγαλείο: 10

Next Big Impact on its way... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Next Big Impact on its way...   Next Big Impact on its way... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09, 2008 4:59 am

με αφηνει παγερά αδιάφορο. ακομα κι αν φτιαξει και warcraft 2142
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Next Big Impact on its way...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: