Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Συγνώμη παιδιά

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgius
Lakon
Lakon



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2008

Συγνώμη παιδιά Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συγνώμη παιδιά   Συγνώμη παιδιά Icon_minitimeΔευ Οκτ 06, 2008 8:19 am

Γειά σας παιδιά ή σε όσους μπαίνουν πια εδώ.Εγώ λυπάμαι που διέκοψα το παιχνίδι κάπως απότομα αλλά είχα ένα σοβαρό πρόβλημα εκεί προς τα τέλη Αυγούστου και δεν είχα όρεξη για gaming . Τέλος πάντων , το πρόβλημά μου λύθηκε αλλά έληξε και η συνδρομή μου και λόγω δουλειάς πια δεν μπορώ να την ανανεώσω άλλο.Από ότι βλέπω η guild έχει πρόβλημα έλλειψης ατόμων αλλά έτσι είναι αυτά τα πράγματα σε αυτά τα games , και το conan δε φρόντισε να επιβεβαιώσει το hype που είχε δημιουργηθεί γύρω από αυτό.Δυστυχώς δεν θα πάω και στο warhammer λόγω έλλειψης χρόνου και πάλι.Χίλια συγνώμη σε όσους δεν χαιρέτησα ingame και κυρίως στον Άρη (calindor) , Παππού , Βαγγέλη (Farao και vougiouklaki) , Στέλιο (strategos) και rainmangr , γιατί με εσάς παιδιά μιλούσα περισσότερο ingame.Θα περνάω από το φόρουμ που και που και ελπίζω να πετύχω κάποιον από εσάς.Νάστε καλά ρε παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συγνώμη παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: