Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βοήθεια συνάδελφοι !!!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Amelthrach
Lakon
Lakon
Amelthrach


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Σκοτία

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Βοήθεια συνάδελφοι !!! Left_bar_bleue1/1Βοήθεια συνάδελφοι !!! Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Βοήθεια συνάδελφοι !!! Left_bar_bleue10/10Βοήθεια συνάδελφοι !!! Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Βοήθεια συνάδελφοι !!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βοήθεια συνάδελφοι !!!   Βοήθεια συνάδελφοι !!! Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 06, 2008 2:57 pm

Έχω κολλήσει σε ένα quest στα Einglophian Mountains και χρειάζομαι τη βοήθεια όποιου το έχει κάνει. Το quest είναι το "Enemies no more - Nera", το κομμάτι που σου ζητάει να μαζέψεις 4 υλικά. Τα έχω βρει όλα εκτός από το "tough mammoth leather". Έχω φάει ότι μαμούθ κυκλοφορεί στην περιοχή που υποδεικνύει αλλά κανένα δεν δίνει το συγκεκριμένο drop.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Diamont
Lakon
Lakon
Diamont


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Βοήθεια συνάδελφοι !!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια συνάδελφοι !!!   Βοήθεια συνάδελφοι !!! Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 2:45 am

Απο τα μαμουθ πανω.

και στους 2 char μου μετα απο 2-3 kills επεφτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amelthrach
Lakon
Lakon
Amelthrach


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Σκοτία

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Βοήθεια συνάδελφοι !!! Left_bar_bleue1/1Βοήθεια συνάδελφοι !!! Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Βοήθεια συνάδελφοι !!! Left_bar_bleue10/10Βοήθεια συνάδελφοι !!! Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Βοήθεια συνάδελφοι !!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια συνάδελφοι !!!   Βοήθεια συνάδελφοι !!! Icon_minitimeΔευ Ιουλ 14, 2008 5:10 am

thx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Βοήθεια συνάδελφοι !!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Quests & Tips-
Μετάβαση σε: