Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Summer Vacation Inactivity

Πήγαινε κάτω 
+5
Manshoon
Korniogr
Darkomen
Cthulu
Perfik
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Perfik
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Greece - Athens - Korydallos CITY

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΤετ Ιουλ 02, 2008 3:20 am

Kalhspera paides Smile

hello kiolas Razz

apla thelw na anaferw pws gia 12 meres (apo 6 iouliou ews 18 iouliou ) tha eimai inactive .... giati ....tha eimai ligo makria Razz xwris AoC :p gia kalokairines diakopes Smile

Killbill Your Assasin :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue56/80Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue0/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 03, 2008 6:24 pm

Καλά να περάσεις Κιλβασιλ !

Και ήρεμα στις διακοπές δεν τις χτυπάμε και τις σέρνουμε στην σπηλιά από τα μαλλιά της κοπέλες. ¨)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue1/1Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue10/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 20, 2008 7:59 am

Εγω θα γυρίσω στην Κρήτη τέλη αυγούστου και στα καπάκια θα ξεκινήσει εξεταστική οπότε AoC θα ξαναπαίξω σεπτέμβρη πάλι.. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Korniogr
Lakon
Lakon
Korniogr


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 48

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue2/9Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (2/9)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue3/7Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (3/7)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΤετ Ιουλ 23, 2008 12:51 am

Από τις 25/07/2008 έως τις 03/08/2008 θα μαυρίζω το κορμί μου σε ιόνιες παραλίες (όχι δεν ακολουθώ τη συμβουλή του ΜακΒάφλα, ήταν κανονισμένο).
Όσους δεν χαιρετίσω in game: Καλές διακοπές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Manshoon
Sociopath
Sociopath
Manshoon


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2008
Ηλικία : 54
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue1/1Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue10/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 12:45 am

Από σήμερα και μέχρι τις 18/08 θα απλώνω και εγώ την στύγιαν κορμάρα μου στις παραλίες της χαλκιδικής, καλές διακοπές σε όλους και όλες και καλά να περνάτε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Makis
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2008
Ηλικία : 52
Τόπος : West Coast - Πρέβεζα

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 4:36 am

Γενικά είναι ανενεργό το guild .Θυμάμαι οτι αρχές Ιουνίου πέτυχα 33 άτομα online.Ούτε και εγώ παίζω κανονικά - εκτός απο το διάστημα απο 3 μέχρι τις 23 Αυγούστου που έχω άδεια και θα προσπαθήσω να παρω κανα λέβελ.
Μέχρι τότε μπανάκι και ξεκούραση στις παραλίες της Πρέβεζας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pristella
Lakon
Lakon



Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue1000/10000Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (1000/10000)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue1000000/100000Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (1000000/100000)
Μεγαλείο: 10000

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 2:34 am

mia apo ta idia kai edw, nees kataktisis kai adeia = less gaming Smile tha ta poume stis 18 tou mina. min xexnate to guild !!!!
an xriastite tpt apo to guild bank peste ston Grandfather.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue3/5Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue7/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 4:38 am

Παει και ο healer μας... Μηπως να αρχισουμε τα recruits και ξενων? Η εστω οταν χτισουμε Tier 2 πολη γιατι μετα για Tier 3 θελει πολυ δουλεια... Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue3/5Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue7/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 4:53 pm

Ο λογος που θα ειμαι inactive δεν ειναι καθαρα λογο διακοπων αφου ουιαστικα μετακομιζω σε αλλη χωρα λογο σπουδων ^^ Απο αυριο και για περιπου 2 εβδομαδες, ισως και λιγο παραπανω, θα ειμαι εντελως inactive καθως μετακομιζω στη Σερβια για σπουδες ( αφου τα καταφερα περιφημα με τις πανελληνιες μη χεσω.... Evil or Very Mad ) και ετσι λογο του οτι δεν θα εχω δυνατο PC εκει για ενα χρονικο διαστημα, δεν θα μπορω να μεινω στη συντροφια σας.. Ομως μωλις μου σταλει το PC μου εκει η εστω παρω ενα καινουργιο τοτε θα αρχσω ξανα να καιγομαι! Να περνατε καλα οσοι παιζετε αλλα και οσοι χαθηκατε απο προσωπου Hyboria Razz και θα τα πουμε συντομα μωλις τακτοποιηθω στο νεο μου περιβαλλον. Αυτα! Very Happy Εννοειτε οτι στο forum θα μπαινω αυθημερων και θα ειμαι ενημερος για τη κατασταση της guild (εφοσων γραφετε τπτ γιατι σας βλεπω λιγο τεμπελιδες...) και για τη κατασταση του παιχνιδιου γενικα.. Until we meet again, your Crunchy Vaffle! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Korniogr
Lakon
Lakon
Korniogr


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 48

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue2/9Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (2/9)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue3/7Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (3/7)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φθινοπώρινές διακοπές...   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΤετ Σεπ 17, 2008 11:57 pm

Από σήμερα (18.09.2008) θα είμαι στη Θεσσαλονίκη για επαγγελματικές και κοινωνικές υποχρεώσεις, και μετά θα κατηφορίσω Καλικράτεια για σάπισμα.
Επιστροφή στις 29.09.2008. Καλή συνέχεια σε όλους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BAAT
Lakon
Lakon
BAAT


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Σαλαμίνιους νήσους

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue10/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (10/10)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue10/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΚυρ Σεπ 28, 2008 11:25 pm

Καλα που γυρνας σημερα γιατι εδω μεσα δεν κινειτα ψυχη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Korniogr
Lakon
Lakon
Korniogr


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 48

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue2/9Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (2/9)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue3/7Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (3/7)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΔευ Σεπ 29, 2008 12:17 am

Το είδα και συγχίστηκα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BAAT
Lakon
Lakon
BAAT


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Σαλαμίνιους νήσους

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue10/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (10/10)
Γαματοσύνη:
Summer Vacation Inactivity Left_bar_bleue10/10Summer Vacation Inactivity Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Summer Vacation Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Summer Vacation Inactivity   Summer Vacation Inactivity Icon_minitimeΤετ Οκτ 01, 2008 12:30 am

Γιαυτο και εγω λεω να ακολουθησω το παραδειγμα του Fredie του Manari κλπ. Για αυτον και για ολους τους αλλους λογους που εχεις γραψει στα τελευταια σου post, καθως και για προσωπικους λογους, αποφασισα να αποχωρησω και εγω...

Σας ευχαριστω πολυ ολους για τον χρονο που μου δωσατε στο guild
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Summer Vacation Inactivity
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Activity-Inactivity

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: