Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Amelthrach
Lakon
Lakon
Amelthrach


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2008
Ηλικία : 40
Τόπος : Σκοτία

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue1/1Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue10/10Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild?   Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 9:03 am

λοιπόν πέρα από τα αστεία όσοι παίζουν με conqueror class ας το δηλώσουν εδώ για να κάνουμε μια πρώτη καταμέτρηση.

Amelthrach lvl 52


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Amelthrach στις Τρι Ιουν 24, 2008 1:15 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clio
Sociopath
Sociopath
Clio


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2008
Τόπος : Αθήνα (atm)

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue6/10Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (6/10)
Γαματοσύνη:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue10/10Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild?   Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 11:19 am

Clio 72 lvl
Εγω θα ειμαι η βασιλισα σας και θα με προσεχετε και θα με περιποιηστε γιατι μια με εχετε και γιατι κραταω 2hand και γιατι αν δεν το κανετε θα κανω εξασκηση στα fatality μου πανω σας, με το 2hand μου queen


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clio στις Κυρ Ιουλ 20, 2008 5:55 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
korgull_x
Lakon
Lakon
korgull_x


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2008
Ηλικία : 46

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue50/100Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (50/100)
Γαματοσύνη:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue20/100Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (20/100)
Μεγαλείο: 10

Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild?   Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Icon_minitimeΔευ Ιουν 30, 2008 5:08 am

Cimmerian Conqueror LvL30 => Name: Ulian
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amelthrach
Lakon
Lakon
Amelthrach


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2008
Ηλικία : 40
Τόπος : Σκοτία

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue1/1Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue10/10Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild?   Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 06, 2008 12:37 pm

άντε να βλέπω να πληθαίνουν οι Κατακτητές Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Calindor
Sociopath
Sociopath
Calindor


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2008
Ηλικία : 43

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue1/1Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Left_bar_bleue10/10Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild?   Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild? Icon_minitimeΤετ Ιουλ 23, 2008 2:31 am

Amelthrach έγραψε:
λοιπόν πέρα από τα αστεία όσοι παίζουν με conqueror class ας το δηλώσουν εδώ για να κάνουμε μια πρώτη καταμέτρηση.

Amelthrach lvl 52
Nόμιζα ότι το θέμα είναι "πόσοι conquerors χρειάζονται για να βιδώσουν μια λάμπα?".
Τελοσπάντων κι εγώ έχω φτάσει αισίως 53 lvl αλλά δεν είμαι σίγουρος για την επιλογή μου!
Σίγουρα όμως λυπάμαι τους κόπους μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πόσοι Conquerors χωράνε σε ένα Guild?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» join guild
» Guild Town name - Round II (??)
» Max alt char number for every guild member

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Class Discussion :: Conqueror-
Μετάβαση σε: