Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Activity-Inactivity

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue3/5Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue7/10Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Activity-Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Activity-Inactivity   Activity-Inactivity Icon_minitimeΠεμ Ιουν 12, 2008 5:49 am

Ειχα ως ιδεα να δημιουργηθει ενα post οπου οσοι ειναι να γινουν inactive για καποιο διαστημα να το γραφουν ωστε να γνωριζει ολη η guild τι γινεται. Αποτι κοιταξα δεν υπαρχει κατι αναλογο και ετσι σκεφτικα να παρω την πρωτοβουλια και να δημιουργησω ενα μιας και το απαιτει η κατασταση μου αυτη τι στιγμη. Εαν νομιζετε οτι ειναι αχρηστο, σβηστε το! Απλα μια ιδεα πεταξα στο τραπεζι Razz

Αρχιζω με τον εαυτο μου και σας πληροφορω πως για λιγες μερες δεν θα ειμαι active, ισως και δεν μπω καθολου στο παιχνιδι διοτι προεκυψε προβλημα με την νεα καρτα γραφικων μου και μεχρι να βρεθει μια λυση δεν εχω εναλλακτικη που να σηκωνει το AoC. Αυτα! Το ξερω οτι θα σας λειψω Laughing και θα κανω οτι περναει απο το χερι μου ωστε να μην αργησω πολυ και φαω μαστιγωμα απο τα καλαμια του Cthulu! I love you Razz

*EDIT* Οκ ολα λυθικαν απο τη μερια μου! Πηρα πισω την παλια καρτα γραφικων οποτε.. back to lag.. Mad Τουλαχιστον μπορω να παιξω εστω κ με 10 fps Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την McVaffle στις Παρ Ιουν 13, 2008 6:29 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue1/1Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue10/10Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Activity-Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Activity-Inactivity   Activity-Inactivity Icon_minitimeΠεμ Ιουν 12, 2008 7:33 am

Ωραία ιδέα ΜακΒάφλα!Θα αποδειχθεί χρήσιμο,ειδικά πιο μετά!
Κ'εγώ λόγω εξεταστικής θα μπαίνω,δυστυχώς,σπάνια για κάμποσο καιρό..Καταραμένα διαβάσματα! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DieYoung
Sociopath
Sociopath
DieYoung


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : Greece-Athens

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue0/0Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (0/0)
Γαματοσύνη:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue9/10Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (9/10)
Μεγαλείο: 10

Activity-Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Activity-Inactivity   Activity-Inactivity Icon_minitimeΔευ Ιουν 16, 2008 10:56 am

Επειδη ψιλοκουραστηκα να παιζω το game οπως παιζω τωρα, δλδ με αρκετα κολληματα-μεγαλο χρονο αναμονης για λοαντ κλπ κλπ, ολα αυτα λογω τοτι δε τραβαει σε ικανοποιητικα πλαισια ουτε με τα μινιμουμ (μην αρχισω και τους βριζω για τα μινιμουμ που εχουν προτινει απο την ιδια την εταιρεια!!!!!), μαλλον θα το αφησω και γω για τον υπολοιπο μηνα...παροτι makes me sad Sad μιας που εχω πληρωσει και τη ξαναπαταω για 2η φορα ετσι με game!
Αλλα πιστευω θαναι καλυτερα μεχρι να παρω καμια μνημη ακομη και ισως και καμια νεα καρτουλα, απο τον Ιουλιο, θα δουμε! have fun , AIIL BI BAK!!!!! Evil or Very Mad Cool pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue3/5Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue7/10Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Activity-Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Activity-Inactivity   Activity-Inactivity Icon_minitimeΤρι Ιουλ 01, 2008 6:57 am

Οπως θα εχετε προσεξει τις τελευτεες μερες ειμαι "λιγο" πολυ inactive. Πιστευα οτι θα ειναι κατι προσωρινο και οτι θα λυνοταν συντομα. Ομως τελικα δεν ειναι ετσι.. Λογο διαφορων υποχρεωσεων οπως το σχολειο, το οποιο μπορει να το τελειωσα αλλα το θεμα ειναι πως το τελειωσα, και τις αναμονης της πρωτης μου εργασιας(!) δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο να αφιερωσω και στο AoC. Μωλις κατασταλαξουν ολα αυτα, πιστευω το πολυ σε ενα μηνα, θα επιστρεψω δριμητερος! Καποιες απο τις ενδιαμεσες μερες ισως και με πετυχετε in-game αλλα δεν θα εχω μεγαλη προοδο. Αυτα! Ελπιζω οι υποχρεωσεις μου να μου αφησουν εστω και λιγο χρονο να ασχοληθω και παλι με τη guild μας! Till we meet again brothers... McVaffle (γιατι το 5 ΕΙΝΑΙ στρογγυλο και το 2 ΟΧΙ! Razz )

*update* Δυστυχως αγαπημενοι μου συμ-forum-ητες, δεν θα συνεχισω το Age of Conan.. Λιγο η αλλαγη περιβαλλοντος λιγο η κυκλοφορια του Warhammer... με εκαναν να απομακρυνθω απο το game.. Πριν απο μια βδομαδα ειχα την χαρα να μπω λιγο στο παιχνιδι, να το δω για τελευταια φορα και να χαιρετησω οσους μπορω in-game αλλα ειδα οτι το account μου ειναι frozen. Μου ελειξε η GC Neutral Και ετσι δεν ειχα την ευκαιρια. Γιαυτο σας αποχαιρετω απο το forum-ακι μας! Ευχομαι καλη τυχη σε οσους συνεχισουν το παιχνιδι και σε οσους πανε σε αλλους κοσμους και περιπετειες! Τωρα οσοι περασουν απο "Παλιο κοσμο" του Warhammer, ας πουν ενα γεια στον Karak Eight Peaks server! Smile Toν χαρακτηρα μου τον λενε "Sigmund" και ειμαι απο τη μερια της Order. Αυτα! Α! Μπορειτε ελευθερα να με βγαλετε απο τη guild μεσα στο παιχνιδι, αλλα στο forum θα σας κυνηγαω συνεχως! Θα περναω που και που να δω τι κανετε κ να αφησω κανενα σχολιο στα news του παιχνιδιου..
Με αγαπη,
Your "crunchy" McVaffle Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue3/5Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Activity-Inactivity Left_bar_bleue7/10Activity-Inactivity Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Activity-Inactivity Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Activity-Inactivity   Activity-Inactivity Icon_minitimeΤετ Οκτ 01, 2008 6:56 pm

Ενα bump για να δειτε απλα τι εγραψα στο προηγουμενο post.. Λυπαμαι που η guild εφτασε σε τετοια κατασταση.. Για οσους αποχωρισαν.. ευχομαι καλη συνεχεια στις αλλες guilds! Για αυτους που παρεμειναν.. Κουραγιο! Εις το επανειδην guildies... cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Activity-Inactivity
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Summer Vacation Inactivity

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: