Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αιτήση Ένταξης

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ellanios
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2008

Αιτήση Ένταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αιτήση Ένταξης   Αιτήση Ένταξης Icon_minitimeΤετ Ιουν 11, 2008 2:34 pm

Lvl: 19
Class: Avenger
Name: Ellanios

Ηλικία : 35 ετών (μην με πει κανένας παππού………)
Καταγωγή από Λάρισα ,διαμονή Βόλο (αυστριακό τυρόγαλο…)
Επί 3 χρόνια “καιγόμουν” στον εικονικό κόσμο του WOW.
Σταμάτησα το game λίγο καιρό μετά το Burning Crusade και εφόσον “έπιασα” τα 70, (σημαντικό ρόλο στο να σταματήσω το WOW, έπαιξε η ακούσια παρότρυνση της τότε κοπελιάς μου..(μιλάμε για πολύ γκρίνια…).
Πριν από το WOW, είχα ασχοληθεί επιφανειακά με το L2 (για 1 χρόνο περίπου).

Σκοπός μου είναι να φτάσω όσο ποιο “μακριά” μπορώ, και να περνάω ευχάριστα και με καλή παρέα τις κενές ώρες που διαθέτω

.Οι ώρες που διαθέτω στο game τις καθημερινές, φτάνουν τις 4-5 ώρες και δεν μπορώ να είμαι online μετά της 01:00 το βράδυ ,λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων.
ΣΚ δεν έχω πρόβλημα (εκτός και αν υπάρχει καλή παρέα in real life που έχει ρίξει καλή ιδέα στο τραπέζι…..π.χ. κανα τσιπουρδικο, κανα τραπέζι πρώτη πίστα η κανα αξιοπρεπές μπαράκι-κωλαδικο).
Το Guild σας το ανακάλυψα μέσο του Ελληνικού portal του AOC και επέλεξα να κάνω αίτηση εφόσον διάβασα το forum σας.

Υ.Γ.
Θα χαρώ ιδιαίτερα αν γίνει δεκτή η αίτηση μου, αν από την άλλη απορριφθεί, np καλή καρδιά και εύχομαι καλή διασκέδαση και να περνάμε καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uthgardt
Lakon
Lakon



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

Αιτήση Ένταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιτήση Ένταξης   Αιτήση Ένταξης Icon_minitimeΠεμ Ιουν 12, 2008 7:22 am

Για σου Ellanie. Θα συγχωρήσεις λίγο την αφέλειά μου , αλλά απ'οσο γνωρίζω στο game δεν υπάρχει class : Avenger.. μήπως εννοείς τον guardian/conqueror/dark templar?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Αιτήση Ένταξης Left_bar_bleue56/80Αιτήση Ένταξης Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Αιτήση Ένταξης Left_bar_bleue0/10Αιτήση Ένταξης Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Αιτήση Ένταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιτήση Ένταξης   Αιτήση Ένταξης Icon_minitimeΠεμ Ιουν 12, 2008 9:41 am

Ellanie φαίνεσαι πρώτη μούρη.

+ Είσαι ο μοναδικός EKΔΙΚΗΤΗΣ που έχουμε στο guild οπότε γαμώ !

Όποιος officer τον πετύχει ας του ρίξει ένα invite...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
Ellanios
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2008

Αιτήση Ένταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιτήση Ένταξης   Αιτήση Ένταξης Icon_minitimeΠαρ Ιουν 13, 2008 10:37 am

Uthgard m8!!!!
Εμένα θα συχωρέσεις, διότι έχεις απόλυτο δίκιο.
Όντος, class Avenger στο game δεν υπάρχει. Αυτό που ήθελα να γράψω ήταν Ranger…..
Avenger, ήταν το όνομα ενός από τους δοκιμαστικούς χαρακτήρες, που είχα φτιάξει προκειμένου να βρω τον χαρακτήρα που μου άρεσε περισσότερο στο AOC.
(Βλέπεις την ώρα που έγραφα την αίτηση, τα εγκεφαλικά μου κύτταρα βρισκόντουσαν σε σύγχυση, καθότι μόλις είχα ξεμπλέξει από την δουλειά).

Gthulu my Master!!!!
Ευχαριστώ για την αποδοχή της αίτησης μου. Θα κάνω τα δέοντα για να μην σας απογοητεύσω για την απόφαση να με εντάξετε στο δυναμικό των Bearing Gifts.

Εύχομαι να περάσουμε καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αιτήση Ένταξης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Αιτήση Ένταξης-
Μετάβαση σε: