Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Guardian και skills!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Guardian και skills! Left_bar_bleue1/1Guardian και skills! Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Guardian και skills! Left_bar_bleue10/10Guardian και skills! Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Guardian και skills! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Guardian και skills!   Guardian και skills! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 08, 2008 8:02 pm

Ειμαι lvl 39(40 σε πολυ λίγο) άλλα είμαι ακομα μπερδεμένος με την σωστη κατανομη των skill points.

Aυτα που ανεβάζω σίγουρα είναι το Taunt βέβαια,το endurance,το run speed,το climbing(λόγω κάποιων quest).

Aπο οτι έχω παρατηρήσει το endurance και το run speed δεν κάνουν διαφορα και σκεφτομαι να τα κάνω untrain..

Προφανως και δεν ασχολουμαι με το hiding και δεν δίνω πολυ σημασια στο perception.

Με προβληματιζουν το bandaging και τα άλλα παρόμοια.Αποτι μου ειμαι ο μέγας Cthulhu το bandaging κανει HP recovery οποιαδηποτε στιγμη οχι μονο οταν κανεις rest..Οπότε εκανα μαλακια τοσο καιρο γιατι δεν ξοδευα πολλα εκει μετα απο συμβουλη ενος τυπου ingame.

Αρα να σταματησω να βάζω sto endurance,run speed και perception,και να επικεντρωθώ μονο στο taunt bandaging climbing?
Αλλα απο την άλλη,τα fast healing και τα fast recovery?Nα δώσω σημασια?

Guardians της guild μας δωστε μου τα φώτα σας! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Davincicodes
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2008
Ηλικία : 56

Guardian και skills! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guardian και skills!   Guardian και skills! Icon_minitimeΤετ Ιουν 18, 2008 11:00 pm

Μέχρι στιγμής χρησιμοποιώ το Taunt, bandaging στο full και τα fast healing και fast recovery σε χαμηλότερο επίπεδο κρατώντας κάποιους πόντους για το climbing σε περίπτωση που χρειαστεί. Σωστό η λάθος ο καιρός θα δείξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pristella
Lakon
Lakon



Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Guardian και skills! Left_bar_bleue1000/10000Guardian και skills! Empty_bar_bleue  (1000/10000)
Γαματοσύνη:
Guardian και skills! Left_bar_bleue1000000/100000Guardian και skills! Empty_bar_bleue  (1000000/100000)
Μεγαλείο: 10000

Guardian και skills! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guardian και skills!   Guardian και skills! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19, 2008 2:55 am

tanks = Bandaging kai fast healing sto MAX se kathe lvl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Guardian και skills! Left_bar_bleue56/80Guardian και skills! Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Guardian και skills! Left_bar_bleue0/10Guardian και skills! Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Guardian και skills! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guardian και skills!   Guardian και skills! Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19, 2008 3:48 am

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες

Taunt - Bandaging - Fast Healing : Full

Recovery-Remaining points


λογικά οι πόντοι φτάνουν για 3 φουλαριστά - 1 γεματούτσικο και πασαλείματα σε climb-run
To run όπως διάβασα σε ποστ εδώ είναι 1% ανα 100 πόντους. Οπότε αν δεν βάλεις καμιά 500άρα μην περιμένεις να δεις τον Char σου να τρέχει σαν να έχει φτερά στα πόδια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
Davincicodes
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2008
Ηλικία : 56

Guardian και skills! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Guardian και skills!   Guardian και skills! Icon_minitimeΠαρ Ιουν 20, 2008 3:00 am

Είμαι Guardian μένω και πολεμώ μέχρι τέλους. Αφού ανεβάζω τα stats που είπαμε, τι να μείνει για το run; Τίποτα
Με το να κυνηγώ τους διάφορους rogue που κάνουν και hide στο τέλος δεν κατάφερα να τον πιάσω, δεν θα με ρίξουν μόνοι τους όμως ποτέ, ας τρέχουν και ας κρύβονται όσο θέλουν .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Guardian και skills!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Guardian Talent Tree

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Class Discussion :: Guardian-
Μετάβαση σε: