Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αιτηση Ενταξης 4

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Αιτηση Ενταξης 4 Left_bar_bleue3/5Αιτηση Ενταξης 4 Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Αιτηση Ενταξης 4 Left_bar_bleue7/10Αιτηση Ενταξης 4 Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Αιτηση Ενταξης 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αιτηση Ενταξης 4   Αιτηση Ενταξης 4 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 06, 2008 8:44 am

Χαιρετω τα παιδια της Bearing Gifts! Ειδα ενα "ad" σας μεσα στο παιχνιδι και αφου μιλησα με ενα μελος σας, τον Madonna, ειπα να κανω μια αιτηση για την ενταξη μου στην guild σας! Να αναφερω πως στον φιλο Madonna μιλησα απο αλλο χαρακτηρα, εναν Priest of Mitra ονοματι Zilihar.

1. Το ονομα μου in-game ειναι Thaur. Ειμαι Stygian, Herald of Xotli 20lvl.

2. Ειμαι 18 ετων και αν και ξερω πως δεν πληρω τις απαιτησεις.. ειπα να κανω μια προσπαθεια μιας και θελω να απολαυσω το παιχνιδι με "δικα" μου ατομα!

3. Καταγομαι απο Αθηνα και μενω Αθηνα και συγκεκριμενα στη Νεα Σμυρνη.

4. Εμπειρια με αλλα MMO εχω μονο με το World of Warcraft μιας και ειναι το πρωτο MMO που επαιξα και ουσιαστικα με αυτο ξεκινησα να "κολλαω" με το ειδος! Ενασχοληση με το συγκεκριμενο παιχνιδι ειχα για περιπου 3,5 χρονια οποτε γνωριζω αρκετα καλα πως πρεπει να συμπεριφερομαι σε μια guild και τι πρεπει να γινεται σε ενα raid, αν και στο Conan δεν γνωριζω εαν τα raids μοιαζουν με του WoW. Επισης υπηρξα αρκετες φορες και Officer οποτε μπορω να βοηθησω, εαν χρειαστει, σε τετοιου ειδους εργασιες.

5. Θελω να το μαθω οσο καλυτερα γινεται, να το απολαυσω και φυσικα να ανοικω και εγω σε μια οργανομενη και προπαντων Ελληνικη guild! Δεν με ενδιαφερει για το αν ειναι hardcore" η guild οσο για το πως συμπεριφερονται τα μελη της και να περναμε ολοι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uthgardt
Lakon
Lakon



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

Αιτηση Ενταξης 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιτηση Ενταξης 4   Αιτηση Ενταξης 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 07, 2008 2:42 am

Γειά σου thaur. Ευχαριστούμε για την αίτηση σου. Θα επιστρέψουμε σύντομα με την επίσημη απάντηση.(αν δεν σου δόθηκε ήδη ingame από Madonna) .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Αιτηση Ενταξης 4 Left_bar_bleue56/80Αιτηση Ενταξης 4 Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Αιτηση Ενταξης 4 Left_bar_bleue0/10Αιτηση Ενταξης 4 Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Αιτηση Ενταξης 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιτηση Ενταξης 4   Αιτηση Ενταξης 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 07, 2008 4:25 am

Δεν απάντησα ingame (μάλλον απάντησα αρνητικά αρχικά και έπειτα όταν είδα την πραγματική διάθεση του να ενταχθεί σε μία ελληνική ομάδα-) τον παρότρυνα να κάνει apply.

Θα ήθελα Personal Msg ή Απάντηση εδώ από 3 τουλάχιστον Ταξιάρχους με την άποψη τους. Ότι αποφασίσει η 3αδα των officers που θα απαντήσουν πρώτοι και θα γίνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Αιτηση Ενταξης 4 Left_bar_bleue3/5Αιτηση Ενταξης 4 Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Αιτηση Ενταξης 4 Left_bar_bleue7/10Αιτηση Ενταξης 4 Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Αιτηση Ενταξης 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιτηση Ενταξης 4   Αιτηση Ενταξης 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 07, 2008 5:41 am

Χαιρομαι ιδιαιτερα που κοιταξατε το post μου αν και δεν πληρω τις προυποθεσεις! Θα περιμενω την απαντηση σας λοιπον..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Αιτηση Ενταξης 4 Left_bar_bleue1/1Αιτηση Ενταξης 4 Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Αιτηση Ενταξης 4 Left_bar_bleue10/10Αιτηση Ενταξης 4 Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Αιτηση Ενταξης 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιτηση Ενταξης 4   Αιτηση Ενταξης 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 07, 2008 6:10 am

Eγω λέω να μπεί.

/officer wannabe κιετς

























sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αιτηση Ενταξης 4
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Αιτήση Ένταξης-
Μετάβαση σε: