Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αίτηση Ένταξης

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Amelthrach
Lakon
Lakon
Amelthrach


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Σκοτία

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Αίτηση Ένταξης Left_bar_bleue1/1Αίτηση Ένταξης Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Αίτηση Ένταξης Left_bar_bleue10/10Αίτηση Ένταξης Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Αίτηση Ένταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αίτηση Ένταξης   Αίτηση Ένταξης Icon_minitimeΠεμ Ιουν 05, 2008 6:22 am

Amelthrach lvl 42 Cimmerian Conqueror.

Ι) 25 ετών

ΙΙ) Από Ρόδο αλλά τα τελευταία 8 χρόνια μένω Σκοτία, οπότε συγχωρέστε τα τυχών ορθογραφικά λάθη.

ΙΙΙ) Χμμ, εμπειρία σε ΜΜΟ. Λοιπόν έχουμε και λέμε. Ξεκίνησα με Meridian 59 μετά έκανα ένα διάλειμμα και συνέχισα με WoW, Guild Wars, City of Heroes/Villains, Lotro, D&D Online, Lineage II, Tabula Rasa, Final Fantasy XI, Vanguard. Όπως βλέπετε έχω περάσει από σχεδόν όλα τα major MMOs. Βέβαια δε μετράω όλα τα free to play MMOs στα οποία έχω ενεργό λογαριασμό. Αυτόν το καιρό μοιράζω το χρόνο μου μεταξύ Conan, Guild Wars και Granado Espada: Sword of the new world.

IV) Όσο αφορά το ρόλο μου ingame. Με βλέπω να επικεντρώνομαι περισσότερο στο PVE κομμάτι προς το παρόν και να προσφέρω χείρα βοηθείας στα low lvl μέλη αλλά δεν πρόκειται να πω όχι σε PVP όταν φτάσω στο End game κομμάτι. Ώς προς τη συνεισφορά μου στο crafting, άρχισα εξειδίκευση τόσο σε Armour smith όσο και σε Weapon smith.

Υ.Γ. Αν και ο Cthulu έχει ήδη δεχτεί την αίτηση μου επιτυχώς ingame απλά είπα να πω εδώ κάποια πράγματα για καλύτερη γνωριμία.

*edit by Cthulu*
Σωστός, καλά έκανες
**
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αίτηση Ένταξης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Αιτήση Ένταξης-
Μετάβαση σε: