Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αίτηση Ενταξης

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Darkomen
Επισκέπτης




Αίτηση Ενταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αίτηση Ενταξης   Αίτηση Ενταξης Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 12:01 pm

Α)Lvl 29 Guardian,Darkomen.
|--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Ι)22 ετών.

ΙΙ)Αθήνα αλλά μένω στο Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών

ΙΙΙ)L2(ντρέπομαι Razz ) και WoW.

IV)Στο γκεημ θέλω να συμπληρώνω όσο περισσότερα quest γίνεται.Μαρεσει να μπαίνω στο πετσί του ρόλου και να ζω την ατμόσφαιρα του παιχνιδιού,όχι απλά να τρέχω πάνω κάτω και να σκοτώνω mobs σαν ηλίθιος.

Πόσες ώρες παίζω το καθορίζω εγώ και μόνο εγώ.Δηλαδή ατάκες του τύπου "Πσιτ έχουμε RAID σήμερα και θαρθεις οπωσδήποτε αλλιώς θα σε μισήσουμε"τις απεχθάνομαι .Οχι φίλος.Απόψε θα κάνω σεξ με τις ώρες με την γκόμενα μου και μετά έχω κανονίσει να πάω στο μεταλομπαρο να γίνω ντιρλα και να κοπανάω το κεφάλι μου λες και μου έχει κάτσει στα μαλλιά κανα ζουζούνι.

Επίσης λόγω εξεταστικής και διαβάσματος ενδέχεται να μην είμαι όλη μέρα διαθέσιμος.

Γενικότερα μαρεσει να βρίσκω μικρά παρεάκια να κάνουμε τα quests μας και μετά να αραζουμε και να κάνουμε το τσιγαράκι μας συζητώντας διάφορα.

Τέλος το παιχνίδι το βλέπω ως παιχνίδι.Κατι διασκεδαστικό. Όσοι θέλουν να το πάρουν υπερβολικά σοβαρά ας το κάνουν.Έμενα μην μου πρήζουν τα παπάρια.

Αυτά! =)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Αίτηση Ενταξης Left_bar_bleue56/80Αίτηση Ενταξης Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Αίτηση Ενταξης Left_bar_bleue0/10Αίτηση Ενταξης Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Αίτηση Ενταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αίτηση Ενταξης   Αίτηση Ενταξης Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 1:05 pm

πως μας εντόπισες κιολας ρε θηρίο, ναι είσαι μέσα είναι νωρίς ακόμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
Darkomen
Επισκέπτης




Αίτηση Ενταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αίτηση Ενταξης   Αίτηση Ενταξης Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 6:56 pm

Αχαχαχ!Μιλησα με ενα παλικαρι ιν γκεημ και σας πρότεινε! =Ρ

Εμμμ,βασικα η απαντηση σου ήταν θετική ή αρνητική? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Αίτηση Ενταξης Left_bar_bleue56/80Αίτηση Ενταξης Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Αίτηση Ενταξης Left_bar_bleue0/10Αίτηση Ενταξης Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Αίτηση Ενταξης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αίτηση Ενταξης   Αίτηση Ενταξης Icon_minitimeΔευ Ιουν 02, 2008 4:07 am

Θετική Darkomen,

σε βρήκα και στο aoc shout-chat αλλά μάλλον δεν σε πρόλαβα, σου έχω στείλει και Buffered Tell ingame.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
 
Αίτηση Ενταξης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Αιτήση Ένταξης-
Μετάβαση σε: