Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Herald of Xotli - Περίληψη

Πήγαινε κάτω 
+3
deathgr
McVaffle
Cthulu
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue56/80Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue0/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 9:43 am

AoC Herald of Xotli

From TenTonWiki

Some of those who meddle in the demonic arts are either too weak-minded or venture too far down the path of demonology to remain untainted for long. The Heralds are those who with an insatiable lust for power regardless of the cost have bargained with the demon god Xotli and paid the ultimate price.

They become a host to true demonic forces, allowing their very flesh and blood to be twisted and shaped to the purposes of their master.

The arcane and twisted pacts that have allowed the Herald to call upon the power of Xotli mean that they are powerful and dreaded foes in combat. Whereas other priests or students of the demonic arts can call upon the servants or blessing of their respective deities the Herald actually transforms themselves into a walking incarnation of Xotli’s wrath.

In battle, the Herald transforms into a demon, preferring to melee opponents and feel the enemy's flesh tear rather than rely on spells, although they retain a powerful arsenal of spells to call upon as needed. With their frenzied appearance and blood soaked muscles rippling with demonic strength the Herald becomes one of the most fearsome sights on the battlefield.

While many of the Herald’s abilities concentrate on strengthening themselves and their allies they can also call upon the primordial forces of fire and brimstone, hewn from the demonic depths, to smite their foes.

‘Hellfire Breath’, that the Herald can cast from level 25 onwards, deals instant fire damage to enemies in a cone in front of the caster. Likewise from 55 onwards, their ‘Hellflare’ spell blasts the enemies around the caster with an intense searing wall of heat, lowering their damage output and causing them to take more damage from physical attacks.

When combined with spells like their ‘Inferno Curse’ these attacks can be even more lethal. 'Inferno Curse' is available from level 40 onwards and allows the Herald to curse enemies in his near vicinity so that they take increased damage from fire based attacks.

So while the demonic flames might be their specialty the Herald is usually in the thick of the action and uses spells like ‘The Exultation of Xotli’, which is available from level 45 onwards, to increase their melee damage for a short period of time but with a period of reduced damage for a short while afterwards.

At higher levels the Herald gets access to the ability to not just strike fear in their opponents but can actually force them to run away in terror through their ‘Dread Visage’ ability. So the Herald is not only a fearsome foe at close quarters on the battlefield but their demonic powers can actually instill dread and make even the most hardened of opponents flee from them in stark fear.

Specialties: melee mage, two handed edged weapons, summon weapons, demon form
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue3/5Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue7/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΔευ Ιουν 09, 2008 1:25 pm

Οριστε και ενα ωραιο βιντεακι που δειχνει, λιγο βεβαια, τη δυναμη των "ταπεινων" μας Heralds of Xotli!
HoX 80 LvL
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deathgr
Sociopath
Sociopath
deathgr


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΔευ Ιουν 09, 2008 6:28 pm

Αν θέλετε μπορείτε να γράψετε τις εντυπώσεις σας για το class μας,γιατί σίγουρα παίζεται με πόλους τρόπους και σίγουρα υπάρχουν πράγματα που δεν έχω ανακαλύψει ακόμα.Εμενα μου άρεσε παρα πολύ η όλη ιδέα του μάγου που κάνει melee spells.Ουσιαστικά είμαστε ένας barbarian,ακόμα πιο εύθραυστος και με μεγαλύτερο nuke και παρα πολύ καλο aoe.Αν κάτι δε μου άρεσε,θα ήταν τα πολύ μεγάλα cooldowns που έχουν τα skills μας.Αυτό με ενόχλησε στο pve και κυρίως στα instance που έχω πάει (sanctum ;p) γιατί 1.αν χρησιμοποιήσεις τα skill σου θα πάρεις πιθανότατα aggro,k όταν φτάσεις στο boss δε θα χεις cooldowns έτοιμα 2.αναγκάζομαι να κάνω σβούρες γύρω απ τα mobs και τα boss για να βρω το τρωτό τους σημείο (αυτό που δεν έχει ασπίδες) .

Τελοσπάντων τα πράγματα που έμαθα και με βοήθησαν αρκετά είναι:
- το feat που λέγεται firelance,500 stamina , 3 μην cd , τρελό dmg
- το ότι στο ποπ μπορείς να αρχίσεις ένα combo στον αέρα κυνηγώντας κάποιον και να πατήσεις το τελευταίο hit μόλις τον πλησιάσεις.δοκιμάζοντας να κάνω μεγάλα combo είτε έτρωγα ένα interrupt και τα έχανα,είτε είχε φύγει αυτός που κυνηγούσα
- τα 5 feat που μειώνουν το casting time απ το hellfire breath ανεβάζουν σημαντικά το dps μας,γιατί κανεις combo->breath->combo->breath...
-δεν είναι εξακριβωμένο αλλα λένε ότι όταν μεταμορφώνεσαι σε demon,τα κόμβος κάνουν λιγότερο dmg.Κάποιος herald στο επίσημο forum έκανε δοκιμες και κατέληξε σε αυτό το συμπέρασμα.Δεν το έχω δοκιμάσει αλλα μπορεί όντως να ισχύει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue3/5Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue7/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Ιουν 10, 2008 5:01 am

Μα πως γινεται να κανουν λιγοτερο dmg τα combos μας εφοσων οταν παρουμε μορφη λεει ξεκαθαρα οτι ανεβαινει το fire dmg! Αφου τα περισσοτερα combos μας fire dmg κανουν! Μου φαινεται τελειος παραλογο αυτο scratch Ποιο feat tree εχεις ακολουθησει Deathgr? Εγω επελεξα Avatar αλλα εχω κανει βλακειες με μερικες επιλογες.. Αποτι καταλαβα το Avatar ειναι κυριως για PvP..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Ιουν 10, 2008 5:28 am

Χμμμμ..Καλή φάση φαίνεται ο HoX..Παίζει να ξεκινήσω έναν, αν και βαρίεμαι να ξαναπαίξω στην Tortage.. =(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deathgr
Sociopath
Sociopath
deathgr


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Ιουν 10, 2008 6:16 am

Έχω 5 feats στο possesion tree και τα υπόλοιπα τα βάζω στο avatar k εγώ.Όσο για το demon form , δες αυτό το link απ τα official forums http://forums-eu.ageofconan.com/showpost.php?p=330520&postcount=173 .Πρέπει να το δοκιμάσουμε για να είμαστε σίγουροι πάντως.A και κάτι άλλο, "νερφαραν" το fire lance στο τελευταίο patch? Βλέπω κλαίγονται στα forum ότι κάνει λιγότερο dmg και ότι δε το αναφέρει στα patch notes.’Aντε να δούμε Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Ιουν 10, 2008 7:24 am

Ξεκίνησα έναν HoX. Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue3/5Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue7/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Ιουν 10, 2008 9:11 am

Καλη τυχη! Εαν θες help ρωτα εμας τους βετερανους! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Ιουν 10, 2008 1:02 pm

McVaffle έγραψε:
Καλη τυχη! Εαν θες help ρωτα εμας τους βετερανους! Laughing

Η αλήθεια είναι οτι επειδη φαίνεται γαματούλης παιζει να πορωθώ και να παρατήσω τον guardian που ειναι lvl 40! =(
Και δεν το θέλουμε αυτο! =Ρ

Πάντως μαρέσει ο ΗοΧ!Eίναι ένα ωραιο μίγμα melee και δαιμονικού μάγου κιέτσι! Wink
Πολυ σκηνικό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DieYoung
Sociopath
Sociopath
DieYoung


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : Greece-Athens

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue0/0Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (0/0)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue9/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (9/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Ιουν 10, 2008 2:19 pm

Να πω και γω λίγα πράγματα εδώ για το -Βάρβαρο Ζημιάρη Μάγο- farao , αν και λόγω μηχανήματος κυρίως δεν έχω καταφέρει να παίξω όπως θα ήθελα...

Μπορεί να μην έχω φτασει σε μεγάλο λβλ (22 προς το παρόν) το κυρ.ΗοΧ Embarassed αλλά αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι κάνει πολυυυυυυ ζημιά απλά πέφτει πολύ πιο εύκολα (λογικό βέβαια μιας που "φοράει" ότι φοράνε οι κλασικοί μάγοι για να αμύνεται) απο τα άλλα βάρβαρα melee! Αυτό δεν είνα απαραιτήτως κακό γιατί έχουμε άλλα...μαγικά! pirat Wink Συν τότι..."κραδένουμε" και ένα 2χ σπαθάκι.... Wink που με τα κομπος που έχουμε....κοοόοοοβει λίγο!!! Laughing

Αν κ όπως έιπα δεν έχω πλήρη άποψη όντας μικρό λβλ, το βασικό για μένα είναι αυτό που έγραψε ο DeathGR:
"τα 5 feat που μειώνουν το casting time απ το hellfire breath ανεβάζουν σημαντικά το dps μας,γιατί κανεις combo->breath->combo->breath..."
Σκεφτείτε μόνο αυτό: ότι αν δεν βάλεις 4-5 φεατ ώστε να μειώσεις το χρόνο για να "Σκορπισεις τη φλογερή αναπνοή" Laughing θα πρέπει μέσα στη μάχη να καστάρεις+να μη φας ιντεραπτ! Ενώ με μειωμένο το χρόνο στο κάστινγκ, μπορείς μέσα σε μια μάχη να το καστάρεις τουλάχιστον 3φορές σα να είναι στιγμιαίο!!! Πολυ dps δλδ!!!

Κατα τα άλλα το μόνο που δε μαρέσει είναι ότι τουλάχιστον στα μικρά λβλ, δε μπορείς να χρησιμοποιείσεις άλλο όπλο πέραν 2χ!!! Και αυτό γιατι άμα βάλεις daggeraki πάνω τότε δε μπορείς να εκτελέσεις κόμπο, παρά μόνο ένα μικρό, το πρώτο!!!

Αυτά βασικά πιστεύω για αρχή, όσο για το δεντράκι, δε μπορώ να εκφέρω γνώμη απο τώρα, εγώ προς στιγμήν δοκιμάζω φουλ "κατοχη"! Smile Ότι άλλο χρειαστεί κανείς ή όταν καταφέρω και εγώ να ανέβω (ας όψετε τα 2γιγα μνήμη και καμία νέα "καρτούλα" Smile ) τα ξαναλέμε εδώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤετ Ιουν 11, 2008 1:58 am

Τα κατάφερα.Πορώθηκα με τον HoX και δεν μπορώ να γυρίσω στον guardian. Shocked Neutral Sad
Btw lvl 17!
Γαμάει ο τύπος.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΠεμ Ιουν 12, 2008 9:15 pm

Έχω φτάσει αισίως τα 21 lvl!Είμαι πολύ ευχαριστημένος!
Ερώτηση σχετικά με τα skill points!Εσείς οι high lvl Χεράλντιδες του Ξόλτιου που τα ξοδεύετε?

1)Εγώ βάζω στο Bandaging,Concentration,Mana regen,Climbing μερικά και Stamina regen.

2)Aξίζει να ξοδεύω στο mana attractor και στο τελευταίο(δεν θυμάμαι ονομασία,αλλά θυμάμαι οτι είναι το αντίθετο του taunt. Χρήσιμο ακούγεται αλλά κάνει δουλειά?)?

3)Μπορείτε να μου πείτε ποια σκιλς είναι active και ποιά passive?

Aυτα προς το παρόν!

Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue3/5Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue7/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΠαρ Ιουν 13, 2008 12:59 am

Αν δεν κανω λαθος active skills δεν εχει... Εκτος εαν βαλεις τα "buff" που εχει... Οσο για τα skills τι να σου πω.. Εχω μπερδευτει λιγο.. Mana δεν χρειαζεται καθως τα spells που εχει ειναι πολυ λιγα και δεν "τρωνε" πολυ mana οποτε ειδικα το mana attractor ειναι αχρηστο κατα τη γνωμη μου. Tο climbing ειναι χρησιμο αφου μερικα quests χρειαζονται σκαρφαλομα οποτε καλο θα ηταν να το ανεβαζες λιγο.. Ποιο skills σου δινει stamina regen? Suspect Εγω γιατι δεν το εχω προσεξει ακομα? Razz Oσο για τα feats.. Πηγαινε full avatar γιατι ανεβαζει πολυ το dmg και τη διαρκεια που μπορεις να χρησιμοποιεις το Desecrating Escence. Θα σου προτεινα επισης να ανεβασεις και το feat που σου μειωνει το casting time του hellfire breathe γιατι θα μπορεις ευκολα να ακολουθησεις τη σειρα Hellfire breathe --> Combo --> Hellfire breathe --> Combo κλπ.. οπως ειπε πριν ο Deathgr! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΠαρ Ιουν 13, 2008 1:59 am

Οκ μαν!Θενξ!Αν δεν κάμνω λάθος το δεύτερο είναι αυτο που σου κάνει stamina regen!

Ωραία αρα το μανα attractor το σνομπάρουμε!

Εκεινο το τελευταίο σκιλλ?Που ειναι το αντίθετο του Taunt?Εϊναι σίγουρα χρησιμο αλλα δουλειά κάνει?

Όσον αφορά τα feats vatar ακολουθώ!=)

Ευχαριστω ΜακΒαφλα για την βοήθεια!
flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue3/5Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue7/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΠαρ Ιουν 13, 2008 2:17 am

Μηπως λες εκεινο που σου κανει το sprint να τρωει λιγοτερο stamina? Μονο αυτο ξερω οτι εχει σχεση με stamina Neutral Ποιο taunt λες? Αυτη τι στιγμη δεν μπορω να κοιταξω τον char μου και δεν θυμαμαι πολυ καλα... pale

*EDIT* Οπα! Εδω ειμαστε! Μωλις βρηκα ενα απιστευτο feat build και ειπα να το μοιραστω με ολους τους fellow HoX's!! Ειναι πραγματικα απιστευτο για PvE με πολυ dmg και mana regen (!) Δεν ξερω τι το εβαλε ο τυπος αλλα δεν ειμαι ακομα 80lvl οποτε δεν γνωριζω μετα τι spells εχουμε Rolling Eyes Aλλα οπως και να εχει ειναι πολυ καλο build και προτεινω να το ακολουθησουν ολοι μεχρι να πανε 80lvl για ευκολο lvl-up. Μετα για raids θα δουμε... Oσο για PvP δεν με ενδιαφερει τωρα και ισως ουτε αργοτερα οποτε εαν θελει καποιος ας ριξει κανενα εδω να το εχουμε Razz

Herald of Xotli PvE Feat Build
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkomen
Lakon
Lakon
Darkomen


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης λόγω σπουδών.

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΠαρ Ιουν 13, 2008 2:53 am

Το θυμήθηκα!Το subtetly 'η κάπως έτσι! =)

Ωραίο το class build!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkvoid
Sociopath
Sociopath
Darkvoid


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 6:37 am

Αν και ξεκινησα με necromancer πως να το κανουμε το να παιρνεις κεφαλια ειναι πιο τζουντζουλατο.
47 lvl τωρα και εριξα ολο το χρημα στο possesion.
Απλα σκιζει η γκομενα,ριχνεις ολα τα buff και βουρ στον πατσα και αν γινει καμια στραβη ριχνω root και Κεντερης.
Θελει σωστη χρηση των spell buff και ειμαστε 8ηρια,αλλα...........
Μας συγκαταλεγουν στους μαγους και δεινουν πολυ mana(πατερα ακομα να δωσουν),προτιμο παραπανο stamina γιατι μενω στεγνος πολυ συχνα(συνεχεια μπορω να πω) ειδικα οταν μου την πεφτουν πολλα mob.
Αλλα οπως ειπα ειμαστε θηρια,ειναι να μην βγαλουμε τον δαιμονα απο μεσα μας!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deathgr
Sociopath
Sociopath
deathgr


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue1/1Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue10/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 9:01 am

possesion e? .Σκέφτηκα πολύ και αποφάσισα στα 70 να κάνω το πρώτο μου respec των feats, και να τα κάνω έτσι
http://feats.goonheim.com/heraldofxotli#t0a5c5f2g3i5l1m1n1t1a5b5d2f3g3h3i2k1m1n5u5y5B1t2

Οι περισσότεροι heralds που έχω συζητήσει μου λένε ότι τελικά το καλύτερο που μπορεί να κάνει ένας herald είναι να διαλέξει ότι του αρέσει από τα 2 trees. Mage tree δε θα βάλουμε όμως? ’μα δε πάμε 80 δε θα μάθουμε ποτε, οποιος ανακαλύπτει κάτι ας το λέει εδώ.Εγώ έχω να πω ότι το fire lance κάνει μετά τα nerfs του γύρω στα 350-400 dmg per hit,και εξακολουθεί να έχει 3 λεπτά cooldown. Το roots of hell διάβασα ότι είναι bugged , και το flame tongue μου φάνηκε άχρηστο εντελώς. Το butcher είναι ίσως το καλύτερο feat που έχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue56/80Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue0/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 2:18 pm

Αχ πόσο σας μισώ απαίσιοι Heralds...
μιά μέρα θα βρω το δρόμο για το Xotlοχωριό σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
Makis
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2008
Ηλικία : 52
Τόπος : West Coast - Πρέβεζα

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 4:43 am

Cthulu έγραψε:
Αχ πόσο σας μισώ απαίσιοι Heralds...
μιά μέρα θα βρω το δρόμο για το Xotlοχωριό σας...

Μέχρι να το βρείς κακέ παπαστρούμφ, εμείς θα συνεχίζουμε να αλωνίζουμε cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue3/5Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Herald of Xotli - Περίληψη Left_bar_bleue7/10Herald of Xotli - Περίληψη Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Herald of Xotli - Περίληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Herald of Xotli - Περίληψη   Herald of Xotli - Περίληψη Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 6:20 am

Χα χα χα! Twisted Evil Feel the wrath of Xotli Καλαμαρι!!!! Εγω βρηκα ενα καλο feat build απο το Conan Armory και αυτο ακολουθω τωρα..
Demon Power
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Herald of Xotli - Περίληψη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Class Discussion :: Herald of Xotli-
Μετάβαση σε: