Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Παρόντες Ασσασινς.

Πήγαινε κάτω 
+3
Diagoras
Rikus
Uthgardt
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Uthgardt
Lakon
Lakon



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΣαβ Μάης 31, 2008 12:56 pm

Οι Ασσασινς να δηλώσουν παρόν εδώ πέρα σύντομα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikus
Sociopath
Sociopath
Rikus


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Παρόντες Ασσασινς. Left_bar_bleue0/1Παρόντες Ασσασινς. Empty_bar_bleue  (0/1)
Γαματοσύνη:
Παρόντες Ασσασινς. Left_bar_bleue4/10Παρόντες Ασσασινς. Empty_bar_bleue  (4/10)
Μεγαλείο: 10

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 12:25 am

Rikus εδώ, 'sin lvl 24 προς το παρόν. Δεν είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το class, σκέφτομαι το reroll... είδωμεν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uthgardt
Lakon
Lakon



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 30/05/2008

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 7:10 am

Δεν δοκίμασα Ασσασιν για να γνωρίζω καλά τισ ιδιαιτεροτητες του αλλά ξέρω οτι είναι κ πάλι ένας απο τους βασικούς mellee dpsers σε single target όμως..Βέβαια όπως είπα κ σε πολλούς άλλους που lvlαρουν τώρα μέχρι το 20 δεν μπορείς να βγάλεις καλα συμπεράσματα. Είδα Ασσασιν στο 45 να κάνει ambush σε mob κ να το πάει μονοχιτο.. Το παιχνίδι προσφέρει σε κάθε class μοναδικές ιδιοτητες.. Είδωμεν στο τελικό στάδιο τα αποτελέσματα.. Μην αποθαρρύνεστε τόσο νωρίς.

P.S. : Παρακαλώ κ τους υπόλοιπους Ασσασινς να δώσουν το παρον τους..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikus
Sociopath
Sociopath
Rikus


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Παρόντες Ασσασινς. Left_bar_bleue0/1Παρόντες Ασσασινς. Empty_bar_bleue  (0/1)
Γαματοσύνη:
Παρόντες Ασσασινς. Left_bar_bleue4/10Παρόντες Ασσασινς. Empty_bar_bleue  (4/10)
Μεγαλείο: 10

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 12:21 pm

Στο 1vs1 έχεις δίκιο, άμα είναι μόνο του mob (ακόμα και boss να είναι +2 +3 levels) θα πέσει από assassin. Δυστυχώς τα προβλήματα είναι 2

- Δεν μπορεις να κάνεις stealth την ημέρα (λογικό) και ο χαρακτήρας εκτός stealth μαζέυει πολλές σφαλιάρες
- Άμα σου την πέσουν 2 ή 3, ακόμα και μικρότερο level να είναι κάνε ρεζερβέ ένα φέρετρο.

Lvl 31 τώρα και έκανα respecc σε Unholy, που αντέχει λιγάκι παραπάνω (αλλά χάνει λίγο dps)

Θα δείξει η αυτοψία

Αυτή τη στιγμή όμως δεν βλέπω κανένα λόγο κάποιος που ξεκινάει τώρα να μην πάει σε barbarian/ranger που είναι πολύ πιο ολοκληρωμένοι σαν χαρακτηρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Diagoras
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aloha pedes   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 05, 2008 3:23 am

Uthgardt έγραψε:
Οι Ασσασινς να δηλώσουν παρόν εδώ πέρα σύντομα..
edw ime k egw (40lvl atm) What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Shiverspine
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2008

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΠαρ Ιουν 13, 2008 10:13 am

Shiverspine edw lvl 23.
Paides ti na pw, egw blepw pws kai 2 mob tou lvl mou ta exw eukola.. kai oson afora mikroterou lvl ta exw kai 3-3 xwris na deiksw pws uperbalw. mou aresei polu h fash tou assasin kai tromazw me thn idea to poso Trelameno dmg mporei na skaei sto 70 tou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kanenas
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2008

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΚυρ Ιουν 15, 2008 11:39 pm

Kanenas, lvl 59 atm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Diamont
Lakon
Lakon
Diamont


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19, 2008 1:19 am

Diamond 54lvl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perfik
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2008
Ηλικία : 41
Τόπος : Greece - Athens - Korydallos CITY

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 1:12 am

NAIIII eimai kai egw edw !! :pp

dhlonw hxhra to parwn hahaahahhahaha !! :p

na kapws etsi


!!EIMAI EDWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW!!!

Razz
KiLLBiLL
lvl73 assassin atm :p

kai pollh happy me to hard mode class mas !!!! Very Happy:D bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Diamont
Lakon
Lakon
Diamont


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 19/06/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 4:53 am

welcome τρελο αγορι....

ps: kala ti mlkia username ebales
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikus
Sociopath
Sociopath
Rikus


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 31/05/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : Αθήνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Παρόντες Ασσασινς. Left_bar_bleue0/1Παρόντες Ασσασινς. Empty_bar_bleue  (0/1)
Γαματοσύνη:
Παρόντες Ασσασινς. Left_bar_bleue4/10Παρόντες Ασσασινς. Empty_bar_bleue  (4/10)
Μεγαλείο: 10

Παρόντες Ασσασινς. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρόντες Ασσασινς.   Παρόντες Ασσασινς. Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 6:20 am

Perfik έγραψε:

kai pollh happy me to hard mode class mas !!!! Very Happy:D bounce bounce

Να σου πω την αλήθεια, τα levels 25-40 ήταν μαρτύριο, αλλά από την στιγμή που αρχίζεις και μπαίνεις στο νόημα (και στο ψαχνό των feats) το class είναι απίστευτα fun. Level 57 προς το παρόν και μπορώ να πω οτι έχω κολλήσει. Προσπάθησα τις προάλλες να παίξω για λίγο έναν Tempest που έχω σε RP-PVP και βαρέθηκα τη ζωή μου. Μπορεί μερικές φορές να τρώω τα μούτρα μου παταγωδώς και να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο με κάποια quests αλλά τελικά η πολυπλοκότητα και η δυσκολία είναι αυτή που μου κρατάει το ενδιαφέρον.

Ερώτηση: Perfik, τα levels 57-60 που πήγαινες για quests και xp-άρισμα; Προσπαθώ να βρω κανά μέρος εκτός από βίλες, γιατί εκεί συνήθως η υπομονή μου δοκιμάζεται άσχημα. Επίσης είμαι υπερβολικά μικρό level για Thunder River. Κάτι μου λέει οτι εδω παίζει grind του κερατά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παρόντες Ασσασινς.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Class Discussion :: Assassin-
Μετάβαση σε: