Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Xreiazomaste tank kai healers ...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cba
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue1/1Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue10/10Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΔευ Ιουλ 28, 2008 1:59 pm

De 3erw an to exei prose3ei kaneis alla to guild den exei tank. Uparxei kapoios pou exei enan 72 guardian kai tipota allo. shmera phga 1h fora epic keshatta kai ta gold pou mazeueis ekei einai apisteuta. ena tank 8eloume na pame toulaxiston farm ekei mpas kai ftia3oume pote th guild city. shmeiwsh oti epic keshata pas apo to 75 lvl me ena 80arh aprentice kai eisai mia xara, to grp dhladh (an broume pote tank) 8a mporei na kanei kai pl.

Ektos apo tank den uparxei kai healer, pera apo mena kai th pristella den anebazei kaneis allos healer, h pristella 3ekinhse guardian nai ok pes oti to lusame to 8ema alla an skopeuoume pote na kanoume raids 8eloume kai kana healer. nomizw o diamont einai 70kati bs alla de ftanei, kana tos kaneis?

Otan ftasw 80 (se 1-2 meres dld) 8a 3ekinhsw alt, an 8elei kapoios na anebasei tos na kanoume duo peite mou na ftia3w guardian na anebainoume parea xalara otan mporoume na paizoume mazi wste na mh 3efugoume o enas apo ton allo se lvls, egw paizw sunh8ws apogeumata 18:00-21:00.

thanx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/5Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue7/10Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 5:28 am

Εγω ανακοινωσα την προθημεια μου να φτιαξω ToS αλλα δεν μου ειναι ευκολο να αφησω τον HoX μου.. Εσυ ξεκινησες καινουργιο χαρακτηρα? Για να μη παιζω και μονος μου..παλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cba
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue1/1Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue10/10Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 8:38 am

exw 3ekinhsei barbarian alla einai 10 lvl, ton parataw an einai siga de leei kati. esu eisai 80 me to main sou? kalutera na pas 80 me to main kai meta alt, ektos an exeis polu xrono dia8esimo opote anebazoume to duo kai parallhla anebazeis to hox sou.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/5Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue7/10Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 5:28 pm

Οχι δεν εχω γευτει ακομα τα 80lvl Razz Αλλα δεν με πειραζει να ανεβαζω και τους δυο. Μονο που δεν θα διαθετω πολυ χρονο στον ToS γιατι ο HoX μαρεσει παρα πολυ.. Αν και ο ToS θα με ψησει πολυ αφου θα μου θυμησει τον priest-ακο μου στο WoW.. Axxx Shadow priest ftw ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Korniogr
Lakon
Lakon
Korniogr


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 48

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue2/9Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (2/9)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/7Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/7)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 4:54 am

cba έγραψε:
Ektos apo tank den uparxei kai healer, pera apo mena kai th pristella den anebazei kaneis allos healer, h pristella 3ekinhse guardian nai ok pes oti to lusame to 8ema alla an skopeuoume pote na kanoume raids 8eloume kai kana healer. nomizw o diamont einai 70kati bs alla de ftanei, kana tos kaneis?
Ήθελα να'ξερα τι κάνουν όλοι αυτοί που έχω γκρουπάρει και δεν μιλάνε! Τι σας έκανα βρε? Δεν σας χαιδευα? Δεν σας σήκωνα? Δεν πεθαίνατε όταν έπεφτα? Αχάριστοι άντρες... Παραπονιεται ο χριστιανός και δεν με διαφημίζετε καθόλου! Να έχω πελάτες και να μη λέτε τίποτα! Ακου αγόρι μου (στους υπόλοιπους δεν μιλάω), σου πέφτω λίγο μικρή (λέβελ 61 ή 62 έχω και μια βδομάδα να το πιάσω το ρημάδι) αλλά είμαι εύκολη. Φώναξέ με και θα περάσουμε καλά.

Σοβαρά τώρα, χαίρομαι που άνοιξες το θέμα, γιατί έχω (είχα όσο έπαιζα) μεγάλα παράπονα και ήθελα κάπου να τα πω. Λοιπόν:
1. Είμαι ΤοΣ και έχω μπιλντ χιλερ (λίγο από θάντερ/λαιτνινγκ/τζενεραλ). Παίζω χίλερ και είμαι ευχαριστημένη με το αποτελεσμα (απο αυτα που μου λένε όταν γκρουπάρω)
2. Έχω ένα ΠοΜ στον Aquilonia και πίστεψε με, με τον ΤοΣ μου βγαίνει ο χίλερ πιο άνετα. (Δεν λέω σε καμμία περίπτωση οτι ο ΠοΜ είναι χειρότερος από τον ΤοΣ. Λέω ότι δεν μου ταιριάζει. -προς αποφυγή παρεξηγήσεων-)
3. Το θέμα τανκ πονάει πολύ. Επειδή παίζω παρέα με ενα ΔΤ, βλέπω ότι μπορεί να τανκάρει μια χαρά. Έχω δει και Κονκουερορ να τανκάρει. Σε όλο το παιχνίδι, μόνο μια φορά ειδα ένα Γκαρντιαν να παίζει τανκ. Οπότε δεν είναι θέμα κλας, είναι θέμα πως παίζεις το κλας σου. Κάνω γκρουπ με 5-7 μικρότερο ΔΤ και πάμε σε κουεστ δικά μου (χωρίς απρεντις, για να τον ανεβάσω) και το παληκάρι σπέρνει.
4. Όσοι έχουν πάρει non-guardian melee class (ήτει: DT, Conq) ακόμα και στο γκίλντ μας, τους παίζουν dps. Αφήστε το damage σε αυτους που το κάνουν καλύτερα από εσας (ακόμα και εγώ ειμαι καλύτερη στο dps από οποιαδήποτε melee class) και κρατήστε hate! Αυτό είναι το μόνο που πρέπει να κάνετε σε ένα γκρουπ. Αφηστε τον dps να σφάζει, και τον healer να σας χιλάρει. Το να κυνηγάτε δεξιά/αριστερα μομπς κάνετε τη ζωή όλων δύσκολη, και όταν οι γύρω σας πέσουν, τότε πέφτετε και εσείς. Δεν ξέρω τι κάνατε σε WOW L2 και τι άλλο παίζατε, στο ΑοΚ τα κουεστ βγαίνουν κανονικότατα στο λέβελ σου όταν εχεις ένα σοβαρό γκρουπ και ο καθένας ξέρει τι να κάνει (2 χιλερ, 2 τανκ, 2 dps). Προς το παρόν μιά φορά μονο έχω βρεθεί σε τετοιο γκρουπ και πραγματικά, εχω βαρεθεί να πηγαίνω σε κουεστ 5, 6 ακόμα και 10 λέβελ μεγαλυτερη για να μπορώ να τα κάνω!
5. Με ανησυχεί απίστευτα το θέμα τανκ/χίλερ στο γκιλντ μας. Είναι κακό που είμαστε σε PvE σέρβερ και δεν κάνουμε raids. Δεν έχω κάνει ποτέ μου ρέιντ, οπότε δεν έχω άποψη, αλλά με αυτά που βλέπω (και το τι ξύλο έχω φάει στον άλλο σέρβερ) νιώθω ότι θα πάμε σαν πρόβατα σε σφαγή, και τότε (από την δικιά μου οπτική) κανένας χίλερ, όσο καλός έιναι ή όχι, δεν θα μπορει να κρατησει ορθιο κανένα γκρουπ. Μήπως να κανονίσουμε κάνα γκρούπ για PvP-mini games (δεν ξέρω πως γίνεται αλλά θέλω να δοκιμάσω) γιατί καλό το healing versus artificial intelligence αλλά θέλω να δω και πως είναι versus real players.

Ελπίζω να μην σας κούρασα και ειλικρινά δεν θέλω να προσβάλω κανένα για τον τρόπο που παίζει. Οταν πάρω μιλή κλας και προσπαθήσω να τανκάρω θα επανέλθω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Korniogr
Lakon
Lakon
Korniogr


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 48

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue2/9Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (2/9)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/7Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/7)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 7:31 am

Όσον αφορά τα mini-games -επειδή δεν μ'αρέσει να δημιουργώ προβλήματα αλλά να προτείνω λύσεις- ορίστε η απάντηση:

Από το επίσημο φόρουμ ένα ενδιαφέρον ποστ που θα ήθελα να διαβάσετε. Ενδιαφέρει και τους 80άρηδες που βαριούνται αφού το μόνο που λένε όλοι είναι πόσο γελάσανε και ευχαριστήθηκαν.
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=70855

Και ο τρόπος που γίνονται τα μινι γκέιμς (για όσους βαριούνται να διαβάζουν όλο το θρεντ)
http://forums-eu.ageofconan.com/showpost.php?p=848230&postcount=16

Είναι βέβαια από τον Twilight Culture PvP (που σκέφτομαι να ρολάρω ένα ρέιντζερ) και θα τεστάρω το βράδυ αν δουλεύει και στον Crom PvE (αν και νομίζω πως ναι).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cba
Sociopath
Sociopath



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2008

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue1/1Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue10/10Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 8:10 am

afaik o DT einai broken atm aka de mporei na tankarei raids. to mono sobaro tank atm einai mono o guardian.
mporeis na mou grapseis to in game nick sou h na mou milhseis gia na doume an paizei na kanoume duo ?
thanx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/5Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue7/10Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 3:09 pm

Μια ερωτηση εχω να κανω λιγο ασχετη με το θεμο του thread αλλα σχετικο με την αγαπητη μου Korniogr. Καλα πως τα καταφερνεις να γραφεις τις αγγλικες λεξεις με ελληνικους χαρακτηρες?? Εμενα προσωπικα μου βγαινει το ματι μεχρι να καταλαβω τι γραφεις ποσο μαλλον οταν προσπαθω να "αντιγραψω" την γραφη σου Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Korniogr
Lakon
Lakon
Korniogr


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 48

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue2/9Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (2/9)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/7Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/7)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 12:27 am

Korniogr έγραψε:
Είναι βέβαια από τον Twilight Culture PvP (που σκέφτομαι να ρολάρω ένα ρέιντζερ) και θα τεστάρω το βράδυ αν δουλεύει και στον Crom PvE (αν και νομίζω πως ναι).
Δουλεύει κανονικά. Χθες μπήκα σε ένα "ανιχιλειτ δε αδερ τιμ" και κατάφερα να πεθάνω 10 φορές (το σκορ έληξε 1-57) και να χαρίσω στο γκιλντ μας ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ PvP ΠΟΙΝΤ. Γαμώ τα γέλια, αλλά δεν πρόκαμα να κάμνω πράμα! Με το που ξεμύτιζα, τσουπ 3800 damage από ένα ρέιντζερ ή από έναν ασάσιν. Σίγουρα ρολάρω ρέιντζερ στον Twilight.

cba έγραψε:
afaik o DT einai broken atm aka de mporei na tankarei raids. to mono sobaro tank atm einai mono o guardian.
ΔΞ/ΔΑ, βλέπω και δεν μ'αρέσει αυτό που βλέπω. Ευχαριστώ χθες για το πάρτυ, αλλά -και συγνώμη που το λέω- αν έρθει ξανά 80άρης για να πουλάρει τα bosses και οι υπόλοιποι να κάθονται και να λένε "pull ton tade" "pull ton deina" και εγώ να πλέκω pullόβερ, λυπάμαι αλλά θα λιβάρω (αυτό το έγραψα για να μπερδέψω τον ΜακΒάφλα). Χίλια ευχαριστώ Calindor για τα έυκολα ΧΡ και το καθάρισμα 3 κουέστ που θα φώναζα 2 ώρες να βρω γκρουπ, αλλά δεν το ξανακάνω (σε οτομπιάνκι). Από την μεριά μου, θα συνεχίσω να κάνω αυτό που έκανα όταν πήγαινα για βοήθεια σε μικρότερους: Healing μέχρι να πέσω.

cba έγραψε:
mporeis na mou grapseis to in game nick sou h na mou milhseis gia na doume an paizei na kanoume duo ?
Οπως φαίνεται στο αβαταρ και όπως έχουμε πει οτι θα έχουμε νικνειμ το όνομα του χαρακτήρα μας: Korniogr
(Αποτυχημένη προσπάθεια στο πρώτο πρώτο χαρακτήρα του πρώτου μου ΜΜΟRPG να βρω ένα όνομα απο το επώνυμό μου και το GR για να ξέρουν οι έλληνες)

McVaffle έγραψε:
Μια ερωτηση εχω να κανω λιγο ασχετη με το θεμο του thread αλλα σχετικο με την αγαπητη μου Korniogr. Καλα πως τα καταφερνεις να γραφεις τις αγγλικες λεξεις με ελληνικους χαρακτηρες?? Εμενα προσωπικα μου βγαινει το ματι μεχρι να καταλαβω τι γραφεις ποσο μαλλον οταν προσπαθω να "αντιγραψω" την γραφη σου
Μετά απο ένα μεγαλειώδες ποστ του αρχηγου με καπς λοκ και σπεις (γκορντον), και μετά την ατάκα που είχε γράψει κάποιος (σόρυ που δεν σε θυμάμαι) για greeklish και ελληναγγλικά (or something), σκέφτηκα ότι ο μόνος λογος που σαν χρήστες δεν γράφουμε ελληνικά είναι επειδή βαριόμαστε το αλτ+ταμπ (τουλάχιστον εγώ). Οπότε το είδα σαν ευκαιρία να γράφω στην γλώσσα που ξέρω καλύτερα (αν βέβαια θυμόμουν να βάζω και κάνα τόνο). Επειδή στην εταιρία που δουλεύω επίσημη γλώσσα είναι τα αγγλικά, έχω να γράψω ελληνικά από έκθεση στις πανελλήνιες, και αυτό που κάνω τώρα μ'αρέσει! Βγάζω αν θέλεις λίγο σωβινισμό (γιατί τοπικιστής είναι αυτός που θεωρεί τον τόπο του ομορφότερο από την Κρήτη!) γιατί μου την έχει δώσει που τα παιδιά μου δεν θα μάθουν ότι τα φωνήεντα που τονίζονται είναι μακρά, και όσα βραχέα τονίζονταν, έπαιρναν ψιλή ή δασία. Τις μαλακίες που ποτέ δεν έμαθα στο σχολείο, αλλά που τώρα βλέπω ότι έκαναν την γλώσσα μας ευκολοανάγνωστη (κι όμως ναι) και τραγουδιστή. Και ποιοι είναι οι απόγονοι των Άγγλων/Γάλλων/Ισπανών αποίκων που θα με υποχρεώσουν να βανδαλίζω την ιστορία μου και να γράφω με λατινικούς χαρακτήρες σε μια γλώσσα που το 95% του τεχνικού της λεξιλογίου προέρχεται από μετάφραση ελληνικών? Χμ... Είχα όρεξη σήμερα, ε? καλά το βουλώνω εδώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/5Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue7/10Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 6:24 am

/Bow before the new Mistress!!!

Ευγε! Πρεπει να εισαι σε μεγαλη θεση στη δουλεια σου ε? Laughing Τι δουλεια κανεις? Αν επιτρεπεται φυσικα.. ^^ Επισης μια διορθωση.. το "σορτ-κατ" για να αλλαζεις τη γλωσσα συνηθως ειναι "Αλτ-σιφτ" εκτος και αν το αλλαξες.. αλλα πως το εβαλες σε "Αλτ-ταμπ"? Αφου αυτο χρησιμοποιηται για να αλλαζεις μεταξυ των εφαρμογων που τρεχουν.. cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Korniogr
Lakon
Lakon
Korniogr


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 48

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue2/9Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (2/9)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/7Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/7)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 11:30 pm

McVaffle έγραψε:
/Bow before the new Mistress!!!
Έχω την εντυπωση ότι εμείς οι δύο θα τα πάμε πολύ πολύ καλά... Τρέμε Πριστέλα! σου παίρνω πελάτες!
McVaffle έγραψε:
Ευγε! Πρεπει να εισαι σε μεγαλη θεση στη δουλεια σου ε? Laughing Τι δουλεια κανεις? Αν επιτρεπεται φυσικα.. ^^
Μηχανικός Τηλεπικοινωνιών σε γνωστή/άγνωστη εταιρία κινητής τηλεφωνίας.
McVaffle έγραψε:
Επισης μια διορθωση.. το "σορτ-κατ" για να αλλαζεις τη γλωσσα συνηθως ειναι "Αλτ-σιφτ" εκτος και αν το αλλαξες.. αλλα πως το εβαλες σε "Αλτ-ταμπ"? Αφου αυτο χρησιμοποιηται για να αλλαζεις μεταξυ των εφαρμογων που τρεχουν.. cyclops
Κατάλαβες τώρα γιατί δυσκολεύομαι να γράψω ελληνικά και αγγλικά? Τι τούβλο είμαι? Άσε που αυτό το σιφτ+κάτι για τα εισαγωγικά ποτε δεν το πετυχαίνω... όλο διαλυτικά βάζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
McVaffle
Forumakias
Forumakias
McVaffle


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθηνα

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue3/5Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (3/5)
Γαματοσύνη:
Xreiazomaste tank kai healers ... Left_bar_bleue7/10Xreiazomaste tank kai healers ... Empty_bar_bleue  (7/10)
Μεγαλείο: 10

Xreiazomaste tank kai healers ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xreiazomaste tank kai healers ...   Xreiazomaste tank kai healers ... Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 4:35 am

Καλα μη νομιζεις.. Και σε μενα οτι θελει κανει.. Μερικες φορες πετυχαινει αλλες οχι... Αν ειναι να γινει "πολεμος" στη guild τοτε δεν ξαναλεω καλα λογια σε καμια απο τις δυο σας Cool Τερμα το off-topic ομως.. ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Xreiazomaste tank kai healers ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: