Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
BeelzeVool
Sociopath
Sociopath
BeelzeVool


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008
Ηλικία : 51

Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΠαρ Μάης 30, 2008 2:40 am

Είμαι lvl 20 cimmerian Dark Templar [ή πολιτικός μηχανικός από Θεσσαλονίκη] Very Happy
Αν και στην αρχή δεν πολύ γούσταρα να το πούμε απλά με έχει κερδίσει τώρα στο τέλος ο μπαγάσας!
Δεν πεθαίνει όταν είναι σε defence ... κάτι σαν paladin [wow] αλλά πιο σκοτεινός και νομίζω καλύτερο DPS.
Λόγω του αίματος στο συγκεκριμένο παιχνίδι νομίζω ότι λέει να σκοτώνεις από κοντά!! Twisted Evil
Δεν έχω ψάξει ακόμη το πως θα ρυθμίσω το keybord και δεν ξέρω αν εχουν αρχίσει να εμφανίζονται [αν υπάρχουν βασικά] makros.
Αν έχει κάποιος κάποια ιδέα ας τη μοιραστεί μαζί μας
Ελπίζω να έχει και άλλους templars το guild και να μήν τα λέω μόνος μου!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Athlios
Sociopath
Sociopath
Athlios


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008
Ηλικία : 44

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue1/1Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue10/10Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΣαβ Μάης 31, 2008 12:30 am

Μια απ' τα ίδια. Έχω αρχίσει να γουστάρω με τον χαρακτήρα. Όταν όμως είναι σε offense και ορμήξουν τρεις, τότε πεθαίνει πολύ εύκολα. Αν απ' την άλλη είναι σε defense, τότε δεν πεθαίνει τόσο εύκολα, αλλά δεν πεθαίνουν και οι άλλοι τρεις τόσο εύκολα.

Όσο για το healing που υποτίθεται ότι κάνει στον εαυτό του και στο group, σου είναι αισθητό? Γιατί εχώ θεωρώ ότι στο σημείο που είμαστε, είναι αμελητέο.

Όσο για τα macros, θα ήτανε πολύ καλη φάση για τα combos, αλλά απ' την άλλη θα έχανε το παιχνίδι αυτή του την ιδιαιτερότητα. Νομίζω ότι τα macros δίνουν ενδιαφέρον στο παιχνίδι. Εγώ πάντως έχω το ένα χερι στο mouse με το οποίο πατάω το ability και το άλλο στο πληκτρολόγιο και με 3 δάχτυλα στα 1 2 3 πατάω την κατεύθυνση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.eyecare.gr
Kekro
Sociopath
Sociopath
Kekro


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : Athens

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue1/1Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue10/10Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΣαβ Μάης 31, 2008 3:50 am

Όντως ο Dark Templar έχει πολύ καλό survivability και πιστεύω πως θα είναι και χρήσιμος και ως tank λόγω των group spell που έχει και από τις αύρες.Μέσα από τα feats τα leach που έχει(leach life,stamina,mana) μπορούν να φτάσουν και το 30% του dmg που κάνεις ή τρως.Αρκετά καλό ποσοστό.
Τώρα έχω σκεφτεί ένα build που λέω να ακολουθήσω και πιστεύω πως θα είναι καλό και για solo αλλά και για instances.

http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=5#::f28e3fe3fefefe2f2e4f2efe5f4ef2e2f7
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BeelzeVool
Sociopath
Sociopath
BeelzeVool


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008
Ηλικία : 51

Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΣαβ Μάης 31, 2008 7:03 am

Καλημέρα συνάδελφοι Very Happy
Με τα kombos νομίζω πως έχεις δίκιο.Θα χάσει την αξία του το όλο σύστημα μάχης που μου φαίνεται αρκετά καλό.
Kαι εγώ με το mouse παίζω και τα 1,2,3 . Θα ψάξω για κανά gamepad.
Αν έχετε κάτι υπόψιν....
Το σκέφτομαι το feature tree ακόμη... θα το ψάξω λίγο το σαβ/κο.
Μπορούμε να κάνουμε reset ελπίζω..... Shocked
Πάντα ξεκινάω με το Blood for aid για περισσότερο damage και μετά leach life.Στη συνέχεια kombos.....
Τα Enraging strike τα δουλεύεται καθόλου?...νομίζω ότι δεν κάνουν πολύ damage.
Τα λέμε και το σαβ/κο on line...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zerion
Sociopath
Sociopath
zerion


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008
Ηλικία : 36
Τόπος : nea filadelfeia

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue1/1Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue10/10Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΣαβ Μάης 31, 2008 4:36 pm

kalimera aderfia dt eimai poly enthousiasmenos me ton imba character pou dialexa.Arxika eiha ftiaxei herarld of xotli....alla opws leei kai mia psihi paparia mentoles o filos mou o kekro dokimase prwtos ton dt kai enthousiastike kai etsi me epeise tin na pw den peftei eukola...kalo dmg kai me shield...auto pou mporw na pw me sigouria einai oti tha ginoume to pio perizitito class sto game.Me talent kai ta loipa egw toulahiston den stenaxwriemai eimaste akoma stin arxi tou game kai ehoume na doume polla peri dt pros to parwn o sunaldefos kekro ehei vrei ena kalo spec (pisteuw) kai tha paw symfwna me auto.To game me dark einai apolausei kai prwti fora xairomai gia tin teliki m epilogi sto thema class.YG...enas gia olous kai oloi gia enan affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 3:27 am

Καλημέρα παιδιά! Καλή αρχή στους Νταρκ Τέμπλαρς της Συμμαχίας. Θα σας παρακαλέσουμε μόνο να δημοσίεύετε ποστς γραμμένα στα Ελληνικά μας. Ποστς με Γρεεκλις θα διαγράφονται. Ευχαριστούμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zerion
Sociopath
Sociopath
zerion


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008
Ηλικία : 36
Τόπος : nea filadelfeia

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue1/1Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (1/1)
Γαματοσύνη:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue10/10Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΚυρ Ιουν 01, 2008 4:36 am

ΣΥΓΝΩΜΗ...... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BeelzeVool
Sociopath
Sociopath
BeelzeVool


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2008
Ηλικία : 51

Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΤρι Ιουν 03, 2008 3:27 am

Κάτι που ανακάλυψα χθες.. Shocked
Οι Dark Templars μπορούν να αυτοκτονήσουν.... Very Happy
Που χρειάζεται?
Είχα κολήσει κάπου κοντά στη Guild city και έχω HearthStone [lol! 2 χρονια wow είναι αυτά] στη Κιμερία..
Πέθανα λοιπόν και αναστήθηκα δίπλα σε ένα ressurection point και γλύτωσα το τρέξιμο.. cheers
Για το κάνεις πατάς διαδοχικα τα sacrifises spells [martyrdom...κτλ]
Εχει πλάκα να το κάνεις και όταν έχει κόσμο γιατί ψαρώνουν τρελά και ψάχνονται να δούν ποιος βαράει..
Αυτά για σήμερα
Τα λέμε online Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BAAT
Lakon
Lakon
BAAT


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : Σαλαμίνιους νήσους

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue10/10Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (10/10)
Γαματοσύνη:
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Left_bar_bleue10/10Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση   Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 12:20 am

Κατι ΠΟΛΥ χρησιμο για ολους μας...

http://www.dptreuhand.ch/pictures/dt_guide.pdf

ΚΑΙ κατι ασχετο αλλα τι LVL ειστε?

(Εγω 47)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Dark Templar? Εντυπώσεις - Προτάσεις για βέλτιστη απόδοση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Class Discussion :: Dark Templar-
Μετάβαση σε: