Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Bearing Gifts Logo

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
korgull_x
Lakon
Lakon
korgull_x


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2008
Ηλικία : 46

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue50/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (50/100)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue20/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (20/100)
Μεγαλείο: 10

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 06, 2008 6:34 am

Επειδη με επιασε ο οιστρος ξαφνικα, ειπα να φτιαξω ενα λογοτυπο για το guild...
Ιδού:



Bearing Gifts Logo Bearin10




Μικρέ κθούλου (μικρός, γιατι ο "μικρος κθούλου" τα σπαει) αμα θες εχω και τα .psd και τα cliparts που ελαβαν μέρος, να σου δωσω...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την korgull_x στις Κυρ Ιουλ 06, 2008 6:43 am, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : κεντραρισμα λογοτυπου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cthulu
Admin
Admin
Cthulu


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 28/05/2008
Ηλικία : 43
Τόπος : www.bearing-gifts.org

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue56/80Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (56/80)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue0/10Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (0/10)
Μεγαλείο: 999

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08, 2008 3:51 pm

Το άλογο, το κράνος και το logo (ελληνικό και αγγλικό) είναι πολύ καλά,
η σημαία μου κάνει λίγο υπερβόλικα προβεβλημένη.

Πολύ καλύτερο βέβαια από την προσωρινάτζα που έχω φτιάξει...

Αν είναι και μπορείς να μετριάσεις λίγο την σημαία (ή αν δεν σε πειράζει να μου το στείλεις με τα Layers και οχι Merged να την κάνω λίγο πιο διάφανη ή κάτι τέτοιο).

GJ πάντως !
Αν είναι στείλε to PSD στο mail Μου drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://conan.forumgreek.com
korgull_x
Lakon
Lakon
korgull_x


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2008
Ηλικία : 46

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue50/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (50/100)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue20/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (20/100)
Μεγαλείο: 10

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09, 2008 4:50 am

στειλε μου με pm το email σου...

Στο μεταξύ παρε:

Bearing Gifts Logo Bg-cya10

και

Bearing Gifts Logo Bg-lt_10

αλλα καλο ειναι να φαινεται και η σημαια, ετσι για να δειχνουμε και λιγο ελληνική παρουσια στο server... Αλλωστε δεν μοιαζει και με τα λογοτυπα (και τη νοοτροπία) των GR-OF..... αρκετα μετριοπαθές θα έλεγα κιόλας....
Σκεφτ5ομουνα να κανω το "ΦΟΒΟΥΤΟΥΣΔΑΝΑΟΥΣΚΑΙΔΩΡΑΦΕΡΟΝΤΕΣ" να διαβάζεται βουστροφηδον....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clio
Sociopath
Sociopath
Clio


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2008
Τόπος : Αθήνα (atm)

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue6/10Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (6/10)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue10/10Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09, 2008 12:27 pm

Η σημαια με ψιλοχαλαει λιγο, παιχνιδι ειναι, τιμη μας και καμαρι μας αλλα δεν ειναι πολυ? Δεν ειναι ολυμπιακοι αγωνες, το aoc ειναι queen
Αν θελετε να φτιαξετε ενα ωραιο logo γιατι δεν μου λετε να σας στειλω μια φωτογραφια μου? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
korgull_x
Lakon
Lakon
korgull_x


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2008
Ηλικία : 46

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue50/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (50/100)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue20/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (20/100)
Μεγαλείο: 10

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09, 2008 1:09 pm

Clio έγραψε:
Αν θελετε να φτιαξετε ενα ωραιο logo γιατι δεν μου λετε να σας στειλω μια φωτογραφια μου? lol!
Και ποίος θα "φέρει" το δώρο;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clio
Sociopath
Sociopath
Clio


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2008
Τόπος : Αθήνα (atm)

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue6/10Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (6/10)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue10/10Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09, 2008 1:18 pm

Χμμμ κοιτα αν βαλουμε φωτο μου τοτε εννοειτε οτι ολοι οι αλλοι θα φερουν τα δωρα... σε μενα queen
Επισης επειδη ειμαι ηδη 69lvl και δεν μπορω να φτιαξω αλλον char μπορουμε να το τροποποιησουμε λιγο σε:
Φοβου Την Clio Και Δωρα Φεροντες!
Δεν ειμαι φοβερη? ε? ε? ε? ε? queen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
korgull_x
Lakon
Lakon
korgull_x


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2008
Ηλικία : 46

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue50/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (50/100)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue20/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (20/100)
Μεγαλείο: 10

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 2:50 am

Clio έγραψε:
Χμμμ κοιτα αν βαλουμε φωτο μου τοτε εννοειτε οτι ολοι οι αλλοι θα φερουν τα δωρα... σε μενα queen
ναι καλή μου, μόνο που εσύ είσαι το δώρο.... το 8εμα ειναι ποιος (θα) σε... "φερει"!!


Clio έγραψε:
Επισης επειδη ειμαι ηδη 69lvl και δεν μπορω να φτιαξω αλλον char μπορουμε να το τροποποιησουμε λιγο σε:
Φοβου Την Clio Και Δωρα Φεροντες!
Δεν ειμαι φοβερη? ε? ε? ε? ε? queen
τωρα να γινω κάφρος;;;; pig Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Clio
Sociopath
Sociopath
Clio


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2008
Τόπος : Αθήνα (atm)

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue6/10Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (6/10)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue10/10Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (10/10)
Μεγαλείο: 10

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10, 2008 11:51 am

Οχι... κραταω 2hand kai kanei fobera fatality! { αυτο ειναι απλειλη Razz }
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
korgull_x
Lakon
Lakon
korgull_x


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2008
Ηλικία : 46

Character sheet
Νικάει όλους τους κακούς:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue50/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (50/100)
Γαματοσύνη:
Bearing Gifts Logo Left_bar_bleue20/100Bearing Gifts Logo Empty_bar_bleue  (20/100)
Μεγαλείο: 10

Bearing Gifts Logo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bearing Gifts Logo   Bearing Gifts Logo Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11, 2008 1:19 am

Bearing Gifts Logo M16-a3
Who said anything about melee!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bearing Gifts Logo
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» www.bearing-gifts.org

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Conan Guild :: Φωτογραφίες-
Μετάβαση σε: